Bitcoin Cash, Dash, Ethereum Classic Analiza cen: 15 grudnia

Bitcoin Cash był w drodze, aby sprawdzić poziom oporu 288 dolarów. Dashowi brakowało rozmachu, ponieważ zbliżył się do kluczowego poziomu przy znaku 100 dolarów, a Ethereum Classic utworzył niedźwiedzi wzór odwrócenia, który widział spadek cen z powrotem w kierunku wsparcia.

Bitcoin Cash [BCH]

W ciągu ostatnich 24 godzin, BCH zanurzył się z 275 dolarów, aby ponownie przetestować poziom wsparcia na 267 dolarów, potwierdzić swoje przerzucenie do oporu, i zaczął wspinać się w wartości ponownie. W czasie pracy z prasą był on wyceniany na 279,1 dolarów.

RSI wspiął się również powyżej neutralnej 50 i pozostawał nad nim przez ostatnie kilka dni. To może zobaczyć to sprawdzić 288 dolarów oporu, i ewentualnie przerzucić, że do wsparcia, jak również.

Wolumen obrotu nie został jeszcze podniesiony za Bitcoin Revolution, a wzrost wolumenu wskazywałby na silny ruch w podejmowaniu.

Myślnik [DASH]

Kreska wspięła się ponad poziom 93,5$ i przerzuciła go na podpórkę. Udało mu się również wspiąć powyżej 50 SMA (żółty) i mógł użyć tej średniej ruchomej jako wsparcie.

Ten lekko byczy rozwój jest naznaczony faktem, że MACD nie wykazywał rozmachu w ciągu ostatnich kilku sesji handlowych, ponieważ MACD i linie sygnałowe prawie się pokrywały i znajdowały się na linii zero.

Ani wolumen handlu, ani OBV nie wykazały dużej aktywności. W ciągu ostatnich kilku dni na rynku było więcej sprzedaży niż kupna dla DASH, nawet jeśli cena zbliżała się do 100 dolarów.

Kluczowe znaczenie będzie miał region o cenie 100 – 104$. Bardziej prawdopodobny jest powrót do góry nogami, biorąc pod uwagę, że w dłuższej perspektywie czasowej trend jest byczy.

Ethereum Classic [ETC]

W ciągu ostatnich kilku dni ETC utworzyła wznoszący się klin, niedźwiedzi wzór odwrócenia. Niesamowity Oscylator pokazał byczy podwójny szczyt ustawiony tak, aby wskazywał na krótkotrwałą byczą naturę, gdy cena wynosiła 5,85$ na 11-tej. Do tej pory cena ta była zgodna z dolną linią trendu.

Istniała groźba, że jeśli ETC nie wzniesie się powyżej 6,2$ w ciągu jednego dnia, to AO będzie prezentował niedźwiedzi podwójny szczyt. W połączeniu z wznoszącą się linią klinową, ETC prawdopodobnie spadłaby do poziomu 5,59 USD wsparcia.

Sesja transakcyjna zamknięta powyżej formacji unieważniałaby niedźwiedzi scenariusz.